sladká vína - eshop

Kategorie zboží

Další projekty

další projekty Fabes Salotto bocca.cz Vinove.cz bocca.cz Rdaniční restaurace Jihlava

Kontaktní údaje

Fabes s.r.o.
Bezručova 7, Jihlava
IČ 26973413
DIČ CZ26973413
TEL +420 602 164 150

Poštovné a doprava

Vaši objednávku obvykle expedujeme do tří pracovních dnů. Snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc a proto jsme schopni domluvit se i jinak.

Zboží Vám můžeme doručit následovně:

Top Trans

Tento způsob dopravy je určen pro všechny velikosti zásilek.

Zašleme Vám vybrané víno kurýrní službou Top Trans v případě platby na dobírku za 149,- Kč a v případě platby předem za 109,- Kč. A pokud bude Vaše objednávka větší než 4000,- Kč vč.DPH, nebudeme poštovné účtovat vůbec.

Pro zasílání používáme speciální kartonové krabice z pevné pětivrstvé lepenky vyrobené přímo pro náš internetový obchod nebo kartony používané přímo vinařstvím. Výhodou této dopravy je minimální hrozba rozbití zásilky při třídění, které probíhá ručně. Vaši objednávku samozřejmě zabalíme tak, aby se nerozbila, nicméně tato situace může nastat: že se láhev uvnitř balíku rozbila, poznáte na první pohled. V takovém případě prosíme, nepřebírejte zásilku a nechte ji zaslat zpět k nám.

Doručení zásilky proběhne po telefonické domluvě (kurýr Vás bude kontaktovat, proto je nutné zadat při objednávce kontaktní telefon).
Top Trans doručuje téměř vždy do druhého dne od odeslání zásilky.

Top Trans EXPRESS

Tento způsob dopravy je určen pro všechny velikosti zásilek.

Vybrali jste si v naší nabídce, ale potřebujete mít zásilku hned dopoledne u Vás? Nic není nemožné. Tuto službu můžete využít až do 23hod ve dnech úterý – čtvrtek (výjimečně i v jiných dnech -podmínkou je, aby Top Trans ráno rozvážel).

Objednávku nepodávejte přes internet, ale zavolejte přímo do naší vinotéky na tel. 567 302 602.
S obsluhou se dohodnete, o jaké láhve máte zájem, a obsluha ihned ověří, zda je Váš požadavek k dispozici na vinotéce (v naší vinotéce máme skladem více než polovinu – cca 2000 – lahví).

Díky tomu, že Top Trans sídlí kousek od nás, můžeme podávat zásilky ve zvláštním režimu až do půlnoci a balíček bude dopoledne u Vás. Pokud se dohodnete s obsluhou na Vaší objednávce, doručíme láhve ještě v noci na třídírnu a zašleme Vám sms zprávou číslo zásilky. Kolem šesté ráno se v systému Top Transu objeví telefonní číslo na řidiče, který Vám zásilku doručí – s ním se sami dohodnete na doručení.

Cena této služby je 350,- Kč. Vína jsou vždy zaslána na dobírku.

PPL

Tento způsob dopravy je na základě našich zkušeností určen pro zaslání maximálně tří lahví.

Zašleme Vám vybrané víno kurýrní službou PPL v případě platby na dobírku za 169,- Kč a v případě platby předem za 129,- Kč. A pokud bude Vaše objednávka větší než 4000,- Kč vč.DPH, nebudeme poštovné účtovat vůbec. Pro zasílání používáme speciální kartonové krabice z pevné pětivrstvé lepenky vyrobené přímo pro náš internetový obchod.

Novinkou je zasílání ve speciálním boxu vyvinutém přímo pro společnost PPL. Vaši objednávku zabalíme tak, aby se nerozbila, nicméně tato situace může nastat: že se láhev uvnitř balíku rozbila, poznáte na první pohled. V takovém případě prosíme, nepřebírejte zásilku a nechte ji zaslat zpět k nám.

Doručení zásilky proběhne po telefonické domluvě (kurýr Vás bude kontaktovat, proto je nutné zadat při objednávce kontaktní telefon). PPL ve většině případů doručuje do druhého dne od odeslání.

Poštou

Tento způsob dopravy je určen pro všechny velikosti zásilek.

Zašleme Vám víno poštou - křehkým balíkem v případě platby na dobírku za 199,- Kč a v případě platby předem za 150,- Kč. Pro všechny objednávky do zahraničí využíváme služeb české pošty a zákazník hradí cenu dle platného ceníku za objednávku v jakékoliv výši.

Obsah dodávky je kupující povinen zkontrolovat již při převzetí balíku od dopravce (pošty) za přítomnosti doručovatele. Pokud je shledána závada (obsah dodávky není kompletní, zboží poškozeno přepravou atd.), adresát zásilku nesmí převzít a reklamuje zásilku přímo u dopravce (pošty).

Dopravce (pošta) následně sepíše s adresátem protokol o shledané závadě a zásilka bude doručena zpět odesílateli. Skutečnost o shledané závadě při doručení a sepsání protokolu nám prosím neprodleně oznamte a dohodneme se na dalším postupu, např. novém zaslání zboží. Na pozdější reklamaci závady (poškození zboží při přepravě, chybějící zboží v balíku apod.) zjištěné až mimo přítomnost doručovatele, není možno brát ohled.

Osobní odběr

Objednaná vína si můžete vyzvednout v naší vinotéce v Jihlavě na Bezručově ulici č.7 (naproti DKO) kdykoli v otvíracích hodinách (po-pá 8-23hod, so 14-23hod). Ve vinotéce lze zaplatit za objednávku běžnými typy platebních a kreditních karet.

Naše doprava

Vzhledem k tomu, že se naše vozy pohybují nepravidelně téměř po celé republice, je možné dohodnout se na doručení přímo naším kurýrem. V případě, že zvolíte tento způsob dopravy, budeme Vás kontaktovat emailem s předběžným termínem dodání vín. Cena je 450,- Kč. Pravidelně se pohybujeme v kraji Vysočina a okolních krajích, i do Prahy a do Brna jezdíme každý týden. Ostatní lokace jsou záležitostí dohody.

Platba

Objednané zboží je možné zaplatit následujícími způsoby:

V hotovosti

při osobním odběru zboží v naší vinotéce nebo při dopravě naším kurýrem.

Platební kartou

tento způsob platby je možný pouze při odběru zboží v naší vinotéce. Pro platby přijímáme všechny obvyklé druhy platebních karet.

Dobírkou

při dodání zboží českou poštou nebo PPL. Podmínky se řídí podmínkami pro dopravu poštou.

Převodem zálohy na účet

v potvrzovacím emailu obdržíte výzvu k zaplacení včetně variabilního symbolu, který je třeba při platbě uvést. Objednávka nebude vyřízena dříve, než bude platba připsána na náš účet. V případě, že platba nebude připsána na náš účet do 20-ti dnů od objednávky, bude zboží expedováno na dobírku.

www.sladka-vina.eu
| www stránky, e-shopy - Kali.cz |